Paris

Hakkımızda


KAO 1995 yılında yirmi senelik makina ve elektronik deneyimiyle, sanayinin ihtiyacı olan teknolojik cihazları üretmek amacıyla, idealist ve dinamik bir ekip tarafından İstanbul' da kuruldu.

Günümüz teknolojisinin ulaştığı inanılmaz ivmeye ayak uydurabilmek için gereken bilgi ve tecrübe altyapısına sahip elemanlarıyla, güçlü AR-GE sinin yanısıra modern üretim hatlarıyla da hem teknik özellikleri hem de ergonomisi ve estetiği yönünden dikkate değer ürünler yaratan KAO, metroloji alanında yaptığı çalışmaların meyvelerini, dünya standartlarının ötesinde ölçüm hassasiyetine sahip ve son derece kolay kullanımı olan test cihazlarını üretmeyi başararak almıştır.

Metrolojinin geniş kapsamlı ve titizlik gerektiren doğası nedeniyle KAO içinde bağımsız bir departman olarak hayat bulan KAO-Metroloji artık siz sanayicilere bu web sitesi sayesinde daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilecektir. Böylece KAO-Metroloji günümüz iletişiminin olanaklarınıda, metroloji teknolojisinde attığı her adımı en kısa süre içinde sizlerle paylaşabilmek ve sanayideki ilerlemeye yaptığı katkıları daha etkin kılmak amacıyla kullanacaktır.

Bilginin sonsuzluğu yanında KAO-Metroloji web sitesinin yeniliği düşünülürse, sayfalarımızın içeriğinin günden güne gelişeceği açıktır. Eğer sitemizi düzenli olarak takip ederseniz hem yeniliklerden daha çabuk haberdar olacak hemde görüşlerinizle KAO-Metroloji' nin bilgi ve tecrübe birikimini ilerdeki çalışmalarında sizelere daha faydalı şekilde kullanmasını sağlamış olacaksınız.

Biz KAO-Metroloji olarak siz sanayicilerimizle elele verip daha verimli ve güçlü bir gelecek yaratmaya katkıda bulunmak amacındayız. Bu nedenle meydana getirdiğimiz her ürünü yeni olanakların kapısın aralayan yardımcılar olarak görmekteyiz. Lütfen siz de web sitemizin sayfalarında karşılaştığınız ürünlerimiz ve teknolojilerimizle ilgili düşüncelerinizi bize aktarmakta tereddüt etmeyin.

Her yarının bugünden daha aydınlık olması dileğiyle...